Rytm dnia

Grupa Smerfy

7:00-8:00       –     Schodzenie się dzieci/ zabawy dowolne

8.00-8.30        –    Przywitanie/Zajęcia poranne

9:00-9:30        –     Czynności higieniczne/śniadanie

9:30-9:45        –     Gimnastyka dla smyka

9:45-10:00          Zabawy swobodne

10:00-10:30        Zajęcia główne

10:30-11:00     –    Angielski

11.00-11.30      –    Poniedziałek – Gimnastyka buzi i języka

                              Wtorek – Mały Artysta

                              Środa – Z Muzyką na Ty

                              Piątek – Zmysłowanki

11.30-12.00      –    Czynności higieniczne/ I danie – zupa

12:00-14:00     –    Leżakowanie

14:00-14:30     –    Czynności higieniczne/ II danie

14:30-15:00     –    Zabawy swobodne

15:00-15:40     –    Zajęcia popołudniowe wg planu tygodniowego

15:45-16:15     –    Czynności higieniczne/ podwieczorek

16.15-17.00      –    Zabawy popołudniowe

17:00-18:00     –    Rozchodzenie się dzieci/ zabawy dowolne

 

Grupa Elfy

7:00-8:45           –     Schodzenie się dzieci / zabawy swobodne

8.45-9:15           –     Zajęcia poranne / przywitanie dzieci

9:15-9:35           –     Czynności higieniczne / śniadanie

9:35-9:50           –     Zabawy z językiem angielskim

9:50-10:00         –     Gimnastyka dla Smyka

10:00-10:30       –    Poniedziałek –  Gimnastyka buzi i języka

                                 Wtorek –  Zmysłowanki

                                 Środa –  Kuchcikowo

                                 Czwartek –  Mały Artyst/Tańce

                                 Piątek –  Z muzyką na Ty

10.30-11.15       –      Zabawy na świeżym powietrzu

11:15-12:00       –     Czynności higieniczne/ zupa

12:00-14:00       –     Leżakowanie

14:00-15:00       –     Czynności higieniczne/ II danie / mycie zębów

15:00-16:15       –     Zajęcia popołudniowe/ zabawy konstrukcyjne/ zabawy dowolne według inwencji dzieci

16.15-16.45        –     Czynności higieniczne/ podwieczorek

16:45-17:15       –     Zabawy popołudniowe


Grupa Krasnale

7:00-8:45          –     Schodzenie się dzieci / zabawy swobodne

8.45-9:15          –     Zajęcia poranne / przywitanie dzieci

9:15-9:35          –     Czynności higieniczne / śniadanie

9:35-9:50          –     Zabawy z językiem angielskim

9:50-10:00        –     Gimnastyka dla Smyka

10:00-10:30      –    Poniedziałek –  Gimnastyka buzi i języka

                                 Wtorek –  Zmysłowanki

                                 Środa –  Kuchcikowo

                                 Czwartek –  Mały Artyst/Tańce

                                 Piątek –  Z muzyką na Ty

10.30-11.15       –     Zabawy na świeżym powietrzu

11:15-12:00       –     Czynności higieniczne/ zupa

12:00-14:00       –     Leżakowanie

14:00-15:00       –     Czynności higieniczne/ II danie / mycie zębów

15:00-16:15       –     Zajęcia popołudniowe/ zabawy konstrukcyjne/ zabawy dowolne według inwencji dzieci

16.15-16.45       –     Czynności higieniczne/ podwieczorek

16:45-17:15       –     Zabawy popołudniowe

17:15-18:00       –     Rozchodzenie się dzieci / zabawy dowolne w sali lub na świeżym powietrzu